MESA Latvia - Individuālā siltumenerģijas patēriņa uzskaite - Video prezentācijas
No 2016. gada uzņēmuma nosaukums - SIA"UPRE"

 

Šī lapa darbojas kā arhīvs, savukārt, aktuālo informāciju Jūs varat atrast:

 

WWW.UPRE.LV
2.1. Apkures sistēmas renovācija: Esošā situācija un mērķis
2.2. Apkures sistēmas renovācija: trīs iespējas
2.3. Individuālas siltuma uzskaites iespējas daudzdzīvokļu namosLai skatītos video ar labāku izšķirtspēju, iesakām pārslēgt video kavlitāti uz 720p. un ieslēgt pilnekrāna režīmu:


2.1. Apkures sistēmas renovācija: Esošā situācija un mērķis:Siltumapgādes sistēmas renovācija/rekonstrukcija daudzdzīvokļu mājā. Pirmā daļa par situāciju ar apkuri daudzdzīvokļu namos - esošās problēmas, to iemesli un risinājumi. Prezentācija sagatavota Ekonomikas ministrijas un Rīgas Tehniskās universitātes organizētajam informatīvajam semināram «Daudzdzīvokļu mājas renovācija kā komplekss pasākums» 2011. gada 24. februārī.


 

2.2. Apkures sistēmas renovācija: trīs iespējas:Siltumapgādes sistēmas renovācija/rekonstrukcija daudzdzīvokļu mājā. Otrā daļa (fragments no uzstāšanās 2011.03.30 AS Latvenergo energoefektivitātes centrā seminārā: "Inženiertīklu renovācija daudzdzīvokļu mājā". Aplūkojam apkures sistēmas renovācijas trīs iespējas: viencaurules sistēmas renovācija, jauna vertikāla divcaurules apkures sistēma, vai horizontāla divcaurules apkures sistēma.


 

2.3. Individuālas siltuma uzskaites iespējas daudzdzīvokļu namos:Siltumapgādes sistēmas renovācija/rekonstrukcija daudzdzīvokļu mājā. Trešā daļa: Siltuma maksas sadalītāji un plūsmas siltuma skaitītāji.

Padoms: