MESA Latvia - individuālā siltuma un ūdens uzskaite ar distancētu datu nolasīšanu
No 2016. gada uzņēmuma nosaukums - SIA"UPRE"

 

Šī lapa darbojas kā arhīvs, savukārt, aktuālo informāciju Jūs varat atrast:

 

WWW.UPRE.LV
Ūdens uzskaitei varam piedāvāt divus risinājumus:

1. Vācijā izstrādātās un ražotās iekārtas darbojas vienā sistēmā ar siltuma maksas sadalītājiem, Qundis AMR tīklā

WFK30

Ūdens uzskaitei tiek izmantots Qundis WFX30 sausā tipa ūdens skaitītājs, sagatavots aprīkošanai ar datu nolasīšanas un pārraides moduli. Paši skaitītāji raksturojami kā normāli, vidēji aizsargāti, kvalitatīvi skaitītāji ūdens uzskaitei. Bez attālinātas nolasīšanas sistēmas ar papildus drošības aprīkojumu, izmantotošanai Latvijā, nerekomendējam. Skaitītāja datu lapa angļu valodā pieejama šeit..

 

Attālinātai datu nolasīšanai uz skaitītāja ciparnīcas tiek uzstādīts datu nolasīšanas un pārraides modulis Qundis WFZ16

WFZ16MO

WFZ16 darbības ilgums ir 12 gadi, modulis uzskaita un pārraida patēriņa datus uz Qundis WTT16/OB tipa datu savākšanas iekārtām. WFZ16 datu lapa angļu valodā pieejama šeit..

 

Gadījumā, ja izmantojat skaitītājus ar impulsu izvadiem (ūdens, gāzes u.c.), varam piedāvāt šo skaitītāju impulsu uzskaiti, rādījumu atspoguļošanu uz digitāla displeja Jums nepieciešamās mērvienībās un bezvadu pārraidi Qundis AMR tīklā.

AW36.2

Pie moduļa var pieslēgt līdz divām iekārtām ar impulsa izvadu, vada garumu ražotājs ir paredzējis līdz 10 metriem. Darbības ilgums 12 gadi + 1 gads rezervē. Paplašināta informācija par ūdens uzskaites sistēmu, izmantojot Qundis iekārtas, pieejama šeit latviešu valodā šeit..

2. Kā arī ir pieejami Apator grupas Polijā izstrādātie JS-02 Smart skaitītāji ar ļoti augstu aizsardzību pret dažādām iedarbībām.

JS-02 Smart
  • Pieejami arī atbilstoši „C” klases precizitātei, ja prioritāte ir mazu plūsmu uzskaite.
  • Iespējams sekmīgi izmantot arī bez attālinātās datu nolasīšanas, pie uzstādīšanas gan ieteicama dažu papildus drošības elementu montāža.
  • Aprīkojami ar datu nolasīšanas un bezvadu pārraides moduļiem datu attālinātai nolasīšanai.
  • Attālināta nolasīšanas pieejama
    1. Iegādājoties portatīvu nolasīšanas iekārtu un reizi mēnesī apstaigājot namu, datu pārraides attālums atkarīgs no nama konstrukcijām, namos līdz pieciem stāviem var pietikt ar atrašanos „pie nama”, lielākos var nāksies kāpt lejā pa kāpnēm, kamēr tiks uztverti apkārt esošo dzīvokļu skaitītāji.
    2. Saņemot nolasīšanas un datu apstrādes pakalpojumu, izcenojumi tiek aprēķināti katram namam atsevišķi atkarībā no uzstādītajām iekārtām, nepieciešamā pakalpojuma un nama atrašanās vietas.

Detalizēta informācija par Smart JS-02 skaitītāju latviešu valodā šeit, krievu valodā šeit!

 

Datu nolasīšanas iespējas latviešu valodā šeit, krievu valodā nav pieejams.

 

MESA LATVIA sadarbības partnera „OROLS ŪDENS UZSKAITE” SIA sagatavota interesanta informācija par ūdens uzskaiti, latviešu valodā pieejama šeit!

Padoms: