Министерство экономики: Осенью продолжится цикл семинаров про реновацию домов
2 сентября 2010 года Министерство Экономики опубликовало следующий пресс релиз (язык оригинала):

Ekonomikas ministrija, Latvijas Pašvaldību savienība, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Reģionālajiem struktūrfondu informācijas centriem informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros no septembra līdz decembrim organizēs informatīvu semināru ciklu par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju.

Plānots, ka četru mēnešu laikā semināri notiks 14 pilsētās. Pasākumu mērķauditorija ir apsaimniekošanas uzņēmumi, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākie, dzīvokļu īpašnieku korporatīvās biedrības, būvniecības uzņēmumi, dzīvokļu īpašnieki un būvniecības uzņēmumi.

Pasākuma laikā klātesošie tiks informēti par ES struktūrfondu programmas „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” nosacījumiem, ēku siltināšanas ieguvumiem un par to, kas jāņem vērā projekta īstenošanas laikā no būvniecības darbu veikšanas aspekta. Dalībai semināros tiks pieaicināti daudzdzīvokļu māju apsaimniekotāji, kuri jau ir veikuši renovācijas darbus savā pārvaldījumā esošajās mājās.

Pirmie semināri notiks 9.septembrī Olainē (Olaines kultūras centrā, Zeiferta ielā 11, plkst. 11:00) un 16.septembrī Tukumā (Tukuma Ledus hallē, Stadiona ielā 3, plkst. 11:00).

Nākamie pasākumi notiks Jūrmalā (29.septembrī); Balvos (7.oktobrī); Preiļos (14. oktobrī); Ventspilī (20.oktobrī), Liepājā (21.oktobrī), Jēkabpilī (28. oktobrī); Valkā (4.novembrī), Ludzā (10.novembrī), Krāslavā (11.novembrī), Smiltenē (16.novembrī), Jelgavā (24.novembrī) un Rīgā (2.decembrī).

Semināros kā lektori piedalīsies Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras darbinieki. Papildus informācijai par semināriem var zvanīt ES fondu ieviešanas departamenta ES fondu publiskās infrastruktūras nodaļas pārvaldes vecākā referentei Inesei Bērziņai – 67013240.

Источник - http://www.em.gov.lv/em/2nd/?lang=lv&id=30851&cat=621
Совет: